Love Bites: The Hottest Hook-ups On TVD!

19. prosince 2010 v 19:54 | Silvia |  News
Aj keď príliš nestíham kvôli škole, pridávam tento článok, ktorý som zbadala na jednom blogu a hneď ma zaujal =D možné ale aj nemožné pára v TVD... =)

Mystic Falls je město párů.Nikdy předtím tam nebylo více lásky,jak teď. Je tam hodně upíru,čarodějka,vlkodlak ale taky i normálni lidé.Americké stránky MuchMusic sestavili všechny možné páry v Mystic Falls a vytvořili k ním pro a proti.Takl pro který pár jseš ty?

Elena & Damon
Pro:Přiznejme si to,on je tak neskutečne sexi a ona zase neskutečne nádherná.A všichni dobře víme,že máme rádi když hodná holka miluje špatného kluka a naopak.
Proti: Protože zabil jejího bratra,jeho učitele a taky Vicki Donovan.A někdy je až moc opilý.

Elena & Stefan
Pro:Protože k sobě prostě patří-jsou spolu štastní,podporují se a navzájem se respektují.
Proti:Když jsou štastní je to nudné.Sexi,ale nudné.

Caroline & Damon
Pro:Nemyslím že je nějaký dúvod aby byli spolu.On jí jenom využíval.Opakovaně.Jediný dobrý skutek co pro ní vykonal bylo,e jí podporoval,když její matka zistila že je upírka.
Proti:Protože jí zneužíval.
Caroline & Stefan
Pro:Protože ona ho dokáže rozesmát.Protože on je vždy při ní,když se bojí nebo kyž si zvykala že je upírka.A hlavně mu připomína jeho přítelkyni Lexi.
Proti: Caroline je jeden z nejbližších přátel Eleneny a Stefan je její kluk.Pokud by se ale Elena rozhodla být s Damonem,Car a Stef by byli ideálni pár.

Katherine & Damon
Pro: Protože jsou oba bezcitný zabijáci.Damon byl vždy na hranici medzi hrdinou a darebákem a Katherine bude věčne na temné straně.Pokud by byli spolu,byla by z nich šťastná,vražedná dvojice.
Proti: Když chce byt Damon dobrý,bohužel Katherine není pro něj tá pravá.A ona ho doopravdy nemiluje-všechno je jenom o Stefanovi.

Katherine & Stefan
Pro: Protože Katherine ho skutečne miluje.Ona se možná vrátila do Mystic Falls kvplu Klausovi,ale Stefan je přidaný jak bonus.Když ona udělá s Klausom dohodu o své slobode,bude moci být se Stefanem.
Proti: Protože je vrahyne a spala se Stefanovým bratrem.Nemá žádnu důstojnost.

Bonnie & Damon
Pro: Oni předstírají že se nenávidí ostatní,ale myslím že oni jsou připravený zabít ,když se jim někdo otočí zády.A oni jsou protiklady:dobrá-špatná,člověk-upír,čarodejnice-150 let starý upír.
Proti: Nevím zda mu múže Bonnie někdy dúveřovat,nebo když by Damon udělal něco bezohledného (což víme že udělá), zda by mu odpustila.

Bonnie & Jeremy
Pro: Nejlepší přítelkyne Jeremyho sestry a Elenin mladší bratr-co múže být zlé?Navíc,oba mají něco společné s nadpřirozeností-Bonnie je čarodějka a Jeremyho předek Gilbert lovil upíri.
Proti: Tohle by mohl být destruktivní vztah.Jeremy míva hodně deprese (málem spáchal sebevraždu) a Bonnie má sílu,která jí múže zabít.

Rose & Damon
Pro: Protože nakonec by neukradnul dívku svému bratrovi, a Rose je taky upír,takže by spolu mohli mít budoucnost.
Proti: Protože nevíme, zda se dáRose věřit a protože víme,co se stane když má Damon zlomené srdce.

Elena & Matt
Pro: Protože jsou přátelé už od plenek a dokonce i když se rozešli,se navzájem respektují a jsou dobřími přátelmi.
Proti: Protože už spolu chodili a zistili, že jako pár spolu nefungují.Ale jěšte je tu rok 2011.

Caroline & Matt
Pro: Protože oni jsou tak roztomilý pár.Já vím bohatá holka/chudý kluk,to bylo předtím,ale teď jsou zatracene roztomilý.A jsou spolu tak nevinný.Myslím že nikdo netušil, že oni dvá by mohli být pár.
Proti: Neexistuje žádny dúvod proč by nemneli být spolu,pokud....

Caroline & Tyler
Pro: Nevědeli sme že tohle příjde,ale ona s ním byla po celou dobu jeho transformace ve vlkodlaka.A ona je tam jenom pro něj,pro žádny jiný dúvod.Je to prostě sladký.
Proti: Tyler je často agresivní a teď když je vlkodlak, jeho kousnutí jí múže zabít.A Matt je jeho nejlepší přítel.Myslím že tady je dost proti.

Jenna & Alaric
Pro: Protože chodil na púl oblečený po chodbě kolem Eleny.
Proti: Protože Alarics je lovec upíru a dobře víme,co se stane s lidmi jako je on-obvykle jsou takovýhle lidi unesený nebo zabiti.A Elena a Jeremy nesmí stratit dalšího rodičovskou postavu.

Isobel & Alaric
Pro: Protože jse oba milovali.Byli manželé a Isobel dala Alaricovi ochranný prsten.Měli by mít spolu štastný a dlouhý život.
Proti: Isobel je teď upír,lhala mu a donutila ho zapomenout.Museli by toho hodně překonat, pokud by chtěli začít znovu.

 ZDROJ:                                                  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama