The Sacrifice >Spoilers<

17. listopadu 2010 v 15:56 | Silvia |  News
Takže určite ste si všimli nový design, tentoraz som ho už nerobila ja =D (čo asi vidieť) =D ale novinky nemá len náš blog, ale aj The Vampire Diaries. Tu sú nejaké novinky k najbližšej časti The Sacrifice (Obeť), ktorá bude odvysielaná 2. decembra (čo ja budem dovtedy robiť?! =D)

My, fanoušci Vampire Diaries, si budeme muset na další epizodu počkat až do2. prosince, ale aspoň pro nás bylo zveřejněno pár spoilerů. Začátkem tohoto týdne Michael Trevino natáčel scénu, kdy se Tyler promění ve vlkodlaka, ta se bude vysílat 9. prosince. "Potřebovali na to 2 dny. Uzavřený soubor, speciální makeup, speciální efekty, lidi. Michael Trevino připraven vytrhnout svou duši a ukázat ji světu." říká Julie Plec.

"Myslím, že když aspoň polovina bude, tak dobrá, jak chceme, bude to úžasné. Kevin Williamson je pán a král mytologie, jak předvedl v Dawsonově světě. Dawsonův svět není samozřejmě o ničem z tohoto, ale vlastně je to všechno o tom. Tylerova přeměna z člověka na vlkodlaka, to je vlastně doslovná bolestná přeměna, kdy se chlapec stane mužem. Všechno to peklo, utrpení, zmatek a mučení, které přichází spolu s tím vším - budeme sledovat Tylera, jak si tím projde, epizoda bude krásná, silná a doufejme, že velmi trýznivá. Uvidíme, jak vyjde ven a bude definovat kdo je. Koukejte na Tylera, on vezme roli svého strýce Masona. Starý sklep Lockwoodů existuje z nějakého důvodu a bude velmi užitečný v této epizodě." potvrdila Plec.

Epizoda z 9. prosince bude také přestávka v polovině sezóny (nové epizody budou pokračovat v lednu). Tylerova dlouho očekávaná přeměna nás zanechá napjaté v přestávce? "Ne" říká Plec se smíchem. "Přeměna se stane, ale to, co se stane po přeměně, nás vede k přerušení (přestávce). To je to, co se stane, když vlk se zjeví lidem, nechceme se vidět s vlkem z očí do očí. Opravdu to zatřepe se světem, konkrétně s Damonem a s upíry obecně, vlkodlak je jejich přirozený nepřítel. To odstartuje novou kapitolu naší show. Tyler nebude jediným vlkodlakem v Mystic Falls v době, kdy se dostaneme do nového roku."

V tuto chvíli se fanoušci mohou aspoň těšit na propojení vlkodlak-upír mezi Tylerem a Caroline. Jak Trevino řekl, Tyler se bude i nadále přiklánět ke Caroline a k jejím řešením úplňku. "Projdou si společně peklem a velmi, velmi intenzivně se bude rozvíjet jejich vztah na základě této zkušenosti," říká Plec. "Zda a kdy se ukáže něco romantického, to je jedna z těch věcí, na které se musí čekat." Na něco se můžete spolehnout: Carolinino rozhodnutí, že Tylerovi řekla, že je upír i přes Damonův zákaz bude mít "nějaké následky" v novém roce, říká Plec.

Jeden konečný šprým pro Alaricovy fanoušky, jak je uvedeno ve spoilerech, v epizodě z 9. prosince uvidíme nepravděpodobný (a vždy zábavný) návrat ke kamarádství mezi Alaricem a Damonem. "Myslím, že Matt Davis je jako Alaric fantastický, tak sexy a tak mužný. Jeho charakter se rozumí a přidává tolik show," říká Plec. "Aktuálně se skutečně snažíme, abyste se měli na co těšit v roce 2011, na něco nového."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama